- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 68.B407.H8 |
| Виробник | BREMBO |
| Зовнішній діаметр | 245 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 5 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Сумісність з маркою | Yamaha |
| Сумісність з моделлю | YZF, FZR, FZS, XJ, XT, XTZ, TDM, TRX, SRX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр. | 115 мм |
| Діаметр точок кріплення | 8.25 мм |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Тип гальмівного диска | стаціонарний гальмівний диск |
| Товщина гальмівного диска | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 448,06 ₴

