
Диск гальмівний вентильований Mazda Tribute L, Ford Maverick II 00-25р Bosch 0 986 479 A52
1 762,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0 986 479 A52
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 278 Тип гальмівного диска: з вентиляцією Діаметр центрування [мм]: 72 Покриття: змащен. оливою Діаметра отвору до [мм]: 14 Товщина гальмівного диска [мм]: 24 Ø окружності центрів отворів [мм]: 114 Кількість отворів: 5 Висота [мм]: 47 Мін. товщина [мм]: 22 відповідає вимогам стандарту ЕКЄ: ECE-R90
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 A52 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 47 мм |
| Зовнішній діаметр | 278 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Maverick |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 114 мм |
| Діаметр центрування | 72 мм |
| Діаметра отвору до | 14 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 22 мм |
| Покриття | змащен. оливою |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 24 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 762,50 ₴
