- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | N3600916 |
| Виробник | Nipparts |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Висота | 133 мм |
| Товщина | 16.8 мм |
| Ширина | 48.8 мм |
| Тип | Дискові |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Spark |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 894 ₴

