
Диск гальмівний невентильований Volvo Fmx II-III, FM II-III, FM12 93-25р Febi 104672
7 316,76 ₴
- Немає в наявності
- Код: 104672
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 104672 |
| Виробник | febi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Зовнішній діаметр | 375 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20.8 кг |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з монтажними/кріпильними матеріалами |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування | 181 мм |
| Мін. товщина | 41 мм |
| Покриття | з покриттям |
| Сторона монтажу | Зад, Перед |
| Тип гальмівного диска | зі внутрішньою вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 316,76 ₴
