
Диск гальмівний передній невентильований Volvo V40, C30, S40 II, V50 03-20р Starline PB 21291
1 566 ₴
- Готово до відправки
- Код: S PB 21291
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 278 Товщина гальмівного диска [мм]: 25 Товщина гальмівного диска [мм]: 25.0 Мін. товщина [мм]: 23.0 Висота [мм]: 48.5 Кількість отворів: 5 Діаметр центрування [мм]: 64 Тип гальмівного диска: зі внутрішньою вентиляцією Сторона монтажу: Перед Покриття: з лакованим покриттям Тип гальмівного диска: з вентиляцією Ø окружності центрів отворів [мм]: 108 Внутрішній діаметр [мм]: 140 Діаметр отвору [мм]: 13.7 Мін. товщина [мм]: 23 Діаметр центрування [мм]: 63.5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PB 21291 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 48.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 278 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, C-Max, C30, C70, Focus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 108 мм |
| Внутрішній діаметр | 140 |
| Діаметр отвору | 13.7 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Покриття | з лакованим покриттям |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | зі внутрішньою вентиляцією, з вентиляцією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 566 ₴



