
Колодки гальмівні дискові передні комплект Toyota RAV4, Camry, Lexus UX 17-25р Nipparts N3602155
1 933,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: N3602155
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | N3602155 |
| Виробник | Nipparts |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Висота | 56 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 143 мм |
| Тип | Дискові |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, RAV4, UX, ES |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гальмівна система | Akebono |
| Контакт попередження про знос | без контакту попередження про знос |
| Сторона монтажу | Перед |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 933,50 ₴
