- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ATE 430242 |
| Виробник | ATE |
| Зовнішній діаметр | 366 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | XC90 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 108 мм |
| Внутрішній діаметр. | 141 мм |
| Висота | 48 см |
| Діаметр отвору | 15.8 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування | 64 мм |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0115/0861 |
| Мін. товщина | 27.5 мм |
| Обработка | з високим вмістом вуглецю |
| Покриття | з лакованим покриттям |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 30 мм |
| Кількість отворів | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 912,87 ₴


