
Амортизатор кабіни масляний Mercedes Actros MP2 MP3 96-25р Diesel Technic 4.63122
2 011,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4.63122
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
для номера OE: 943 890 0119 Тип амортизатора: Тиск оливи Спосіб кріплення амортизатора: вушко зверху Гарантія: Гарантія 6 місяців мін. довжина [мм]: 291 Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Діаметр отвору 1 [мм]: 14 Діаметр отвору 2 [мм]: 25 макс. довжина [мм]: 352 Вага нетто [г]: 3825
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4.63122 |
| Виробник | Diesel Technic |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Масляний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3825 кг |
| Вага нетто | 3825 |
| Гарантія | Гарантія 6 місяців |
| Діаметр отвору 1 | 14 мм |
| Діаметр отвору 2 | 25 мм |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зверху, вушко зназу |
| Тип амортизатора | Тиск оливи |
| для номера OE | 943 890 0119 |
| макс. довжина | 352 мм |
| мін. довжина | 291 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 011,50 ₴




