
Колодки гальмівні дискові задні комплект Bmw 5, 7, Alpina B7 08-17р Brembo P06 053
2 806,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: P 06 053
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P 06 053 |
| Виробник | BREMBO |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 67 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Тип | Дискові |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 7-Series, B7 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гальмівна система | Teves |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | із затискачем поршня, з протискрипною пластиною |
| Контакт попередження про знос | підготовлено для індикації попередження про зношення |
| Номер WVA | 23731, 24695 |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип паковання | Коробка |
| Це відповідає | 2373101 - (23731 16.9 05-T4166) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 806,50 ₴

