
Диск гальмівний вентильований Nissan Maxima IV-V, Skyline, QX IV-V 94-06р Bosch 0 986 479 678
2 044,08 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0 986 479 678
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 678 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 49.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 279.5 мм |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 26 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Maxima |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 114 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Діаметра отвору до | 12.8 мм |
| Мін. товщина | 24 мм |
| Покриття | змащен. оливою |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 26 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 044,08 ₴
