
Колодки гальмівні дискові задні комплект Honda Accord VI-IX, FR-V 01-25р Nipparts J3614017
718,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: J3614017
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J3614017 |
| Виробник | Nipparts |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Висота | 88.8 мм |
| Товщина | 14.6 мм |
| Ширина | 47.4 мм |
| Тип | Дискові |
| Сумісність з маркою | Acura, Honda |
| Сумісність з моделлю | RDX, CR-V, FR-V, Accord |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Сторона монтажу | Зад |
Інформація для замовлення
- Ціна: 718,50 ₴
