Сторона монтажу: Зад Діаметр центрування [мм]: 102 Зовнішній діаметр [мм]: 298 Тип гальмівного диска: Повн. Товщина гальмівного диска [мм]: 14 Мін. товщина [мм]: 13 Висота [мм]: 59 Кількість отворів: 5 Момент затягування [Нм]: 130 Прикріплений документ: Інформація щодо монтажу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 08.A841.10 |
| Виробник | BREMBO |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 59 мм |
| Зовнішній діаметр | 298 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Defender |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр центрування | 102 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Момент затягування | 130 Нм |
| Мін. товщина | 13 мм |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 14 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 253 ₴


