- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DT 3.62066 |
| Виробник | Diesel Technic |
| Зовнішній діаметр | 410 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 185 мм |
| Вага | 28960 кг |
| Висота | 120 см |
| Гарантія | Гарантія 6 місяців |
| Мін. товщина | 40 мм |
| Розмір нарізі | M16 x 1,5 |
| Сторона монтажу | Перед |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Тип гальмівного диска | зі внутрішньою вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 48 мм |
| Кількість отворів | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 538,82 ₴





