
Колодки гальмівні дискові задні комплект Hyundai Accent IV, I10 II, I20 II 03-25р Nipparts N3610311
733,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: N3610311
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | N3610311 |
| Виробник | Nipparts |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Висота | 99.8 мм |
| Товщина | 14.9 мм |
| Ширина | 41.1 мм |
| Тип | Дискові |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Sonata, Opirus, Optima, Soul, Elantra, Sportage, Korando, Accent i25, Carens, Solaris, Rio, Tucson, i20, Grandeur, Veloster, I30, i40 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Контакт попередження про знос | з акустичною системою попередження про знос |
| Сторона монтажу | Зад |
Інформація для замовлення
- Ціна: 733,50 ₴
