Гарантія: Гарантія 6 місяців Діаметр [мм]: 41 Діаметр отвору [мм]: 25 мін. довжина [мм]: 280 макс. довжина [мм]: 332 Розмір нарізі: M14 x 1,5 Вага нетто [г]: 4040 для номера OE: 1377827
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5.65002 |
| Виробник | Diesel Technic |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4040 кг |
| Вага нетто | 4040 |
| Гарантія | Гарантія 6 місяців |
| Діаметр | 41 мм |
| Діаметр отвору | 25 мм |
| Розмір нарізі | M14 x 1,5 |
| для номера OE | 1377827 |
| макс. довжина | 332 мм |
| мін. довжина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 950 ₴





