для номера OE: 943 890 5019 Тип амортизатора: Тиск оливи Спосіб кріплення амортизатора: вушко зверху Гарантія: Гарантія 6 місяців Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Діаметр [мм]: 40 Діаметр отвору [мм]: 12 мін. довжина [мм]: 208 макс. довжина [мм]: 228 Вага нетто [г]: 851
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4.64464 |
| Виробник | Diesel Technic |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Масляний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 851 кг |
| Вага нетто | 851 |
| Гарантія | Гарантія 6 місяців |
| Діаметр | 40 мм |
| Діаметр отвору | 12 мм |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зверху, вушко зназу |
| Тип амортизатора | Тиск оливи |
| для номера OE | 943 890 5019 |
| макс. довжина | 228 мм |
| мін. довжина | 208 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 754 ₴





