
Диск гальмівний передній вентильований Scania 4, R I, P I-II, G I, 95-25р Diesel Technic 1.18760
7 826,04 ₴
- Немає в наявності
- Код: DT 1.18760
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DT 1.18760 |
| Виробник | Diesel Technic |
| Зовнішній діаметр | 430 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 237 мм |
| Вага | 28500 кг |
| Висота | 131 см |
| Гарантія | Гарантія 6 місяців |
| Мін. товщина | 37 мм |
| Розмір нарізі | M16 x 1,5 |
| Сторона монтажу | Зад, Перед |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Тип гальмівного диска | зі внутрішньою вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 45 мм |
| Кількість отворів | 10 |
| для номера OE | 1852817 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 826,04 ₴









