
Диск гальмівний задній невентильований Mercedes S-class 91-98р Roadhouse 6332.00
1 873,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: RH 6332.00
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Знак відповідності нормам: K.B.A.: 61210 Діаметр [мм]: 290 Тип гальмівного диска: Повн. Зовнішній діаметр [мм]: 290 Товщина гальмівного диска [мм]: 12 Діаметр центрування [мм]: 67 Кількість отворів: 5 Висота [мм]: 55 Мін. товщина [мм]: 9.8 Сторона монтажу: Зад Вага [кг]: 5.505
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6332 |
| Виробник | Roadhouse |
| Країна виробник | Іспанія |
| Висота | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 290 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.505 кг |
| Діаметр | 290 мм |
| Діаметр центрування | 67 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 9.8 мм |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 873,50 ₴
