
Диск гальмівний вентильований Renault R25, R18, Espace I-II, Fuego 78-97р Bosch 0 986 478 270
775,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0 986 478 270
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 259 Тип гальмівного диска: з вентиляцією Діаметр центрування [мм]: 61 Покриття: змащен. оливою Діаметра отвору до [мм]: 12.7 Товщина гальмівного диска [мм]: 20.2 Ø окружності центрів отворів [мм]: 100 Кількість отворів: 4 Висота [мм]: 46 Мін. товщина [мм]: 17.7 відповідає вимогам стандарту ЕКЄ: ECE-R90
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 270 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 46 мм |
| Зовнішній діаметр | 259 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Fuego, 25 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 100 мм |
| Діаметр центрування | 61 мм |
| Діаметра отвору до | 12.7 мм |
| Кількість отворів | 4 |
| Мін. товщина | 17.7 мм |
| Покриття | змащен. оливою |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 20.2 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 775,50 ₴




