Зовнішній діаметр [мм]: 260 Тип гальмівного диска: з вентиляцією Діаметр центрування [мм]: 55 Покриття: змащен. оливою відповідає вимогам стандарту ЕКЄ: ECE-R90 Діаметра отвору до [мм]: 14.5 Товщина гальмівного диска [мм]: 25 Ø окружності центрів отворів [мм]: 100 Кількість отворів: 5 Висота [мм]: 49.3 Мін. товщина [мм]: 23
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 451 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 49.3 мм |
| Зовнішній діаметр | 260 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 100 мм |
| Діаметр центрування | 55 мм |
| Діаметра отвору до | 14.5 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 23 мм |
| Покриття | змащен. оливою |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 25 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 489,50 ₴





