
Диск гальмівний вентильований Chevrolet Aveo, Spark, Lanos 75-25р Bosch 0 986 478 192
1 402,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0 986 478 192
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 236 Тип гальмівного диска: з вентиляцією Діаметр центрування [мм]: 60 Покриття: з лакованим покриттям Обробка: легований/з високим вмістом вуглецю Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з гвинтами Діаметра отвору до [мм]: 14 Товщина гальмівного диска [мм]: 20 Ø окружності центрів отворів [мм]: 100 Кількість отворів: 6 Висота [мм]: 41.2 Мін. товщина [мм]: 17 відповідає вимогам стандарту ЕКЄ: ECE-R90
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 192 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 41.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 236 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Ascona, Spark, Astra, Lanos, Corsa, Herald, Manta, Kadett, Sens, Vectra, Vida, Nexia, Combo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 100 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування | 60 мм |
| Діаметра отвору до | 14 мм |
| Кількість отворів | 6 |
| Мін. товщина | 17 мм |
| Обработка | легований/з високим вмістом вуглецю |
| Покриття | з лакованим покриттям |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 20 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 402,50 ₴




