- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 R28 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 49.1 мм |
| Зовнішній діаметр | 296.2 мм |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 28.1 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Сумісність з моделлю | RX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 114 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Діаметр центрування | 62.1 мм |
| Діаметра отвору до | 14.6 мм |
| Мін. товщина | 26 мм |
| Покриття | змащен. оливою |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 28.1 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 976,61 ₴

