
Амортизатор кабіни задній масляний Daf 45 LF, 95 XF, 105 XF, 85 CF, 75 CF 87-25р Febi 40002
3 340,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 40002
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Спосіб кріплення амортизатора: вушко зверху Розмір зовнішньої нарізі: M14 x 1,5 Спосіб кріплення амортизатора: штифт знизу Тип амортизатора: Тиск оливи Діаметр штока поршня [мм]: 14 Діаметр точок кріплення [мм]: 14 Режим роботи: механічн. Система амортизаторів: Дві труби мін. довжина [мм]: 237 макс. довжина [мм]: 276 Форма ресори: Вита пружина Додатковий виріб / додаткова інформація: з ресорою Вага [кг]: 3.700 Сторона монтажу: Зад Конструкція амортизатора: демпфер ресори Спосіб кріплення амортизатора: вушко зверху Діаметр отвору [мм]: 25.4 Спосіб кріплення амортизатора: штифт знизу Вага [кг]: 3.75 Довжина паковання [см]: 43.9 Діаметр цапфи [мм]: 12.4 Ширина паковання [см]: 9.3 Висота паковання [см]: 9.4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 40002 |
| Виробник | febi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Масляний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 9.4 см |
| Довжина паковання | 43.9 см |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ресорою |
| Діаметр отвору | 25.4 мм |
| Діаметр точок кріплення | 14 мм |
| Діаметр цапфи | 12.4 мм |
| Діаметр штока поршня | 14 мм |
| Конструкція амортизатора | демпфер ресори |
| Режим роботи | механічн. |
| Розмір зовнішньої нарізі | M14 x 1,5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зверху, штифт зназу |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип амортизатора | Тиск оливи |
| Форма ресори | Віта пружина |
| Ширина паковання | 9.3 см |
| макс. довжина | 276 мм |
| мін. довжина | 237 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 340,50 ₴

