
Амортизатор кабіни передній масляний Daf 85 CF, 95 XF, 105, 45 LF, 75 CF 87-25р Febi 35310
4 389 ₴
- Готово до відправки
- Код: 35310
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Спосіб кріплення амортизатора: вушко зверху Розмір зовнішньої нарізі: M14 x 1,5 Спосіб кріплення амортизатора: штифт знизу Тип амортизатора: Тиск оливи Система амортизаторів: Дві труби Діаметр штока поршня [мм]: 14 Діаметр точок кріплення [мм]: 25 мін. довжина [мм]: 280 Режим роботи: механічн. Форма ресори: Вита пружина Додатковий виріб / додаткова інформація: з ресорою макс. довжина [мм]: 337 Вага [кг]: 4.600 Діаметр отвору [мм]: 25.4 Конструкція амортизатора: демпфер ресори Сторона монтажу: Перед Спосіб кріплення амортизатора: вушко зверху Спосіб кріплення амортизатора: штифт знизу Діаметр труби [мм]: 80 Вага [кг]: 4.665 Діаметр цапфи [мм]: 12.4 Довжина паковання [см]: 49.7 Ширина паковання [см]: 12 Висота паковання [см]: 12.2 Діаметр труби [мм]: 42
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 35310 |
| Виробник | febi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Масляний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 12.2 см |
| Довжина паковання | 49.7 см |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ресорою |
| Діаметр отвору | 25.4 мм |
| Діаметр точок кріплення | 25 мм |
| Діаметр цапфи | 12.4 мм |
| Діаметр штока поршня | 14 мм |
| Конструкція амортизатора | демпфер ресори |
| Режим роботи | механічн. |
| Розмір зовнішньої нарізі | M14 x 1,5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зверху, штифт зназу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск оливи |
| Форма ресори | Віта пружина |
| Ширина паковання | 12 см |
| макс. довжина | 337 мм |
| мін. довжина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 389 ₴
