- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 61446.10 |
| Виробник | Roadhouse |
| Висота | 52.1 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Зовнішній діаметр | 356 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 34 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, A8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13.58 кг |
| Діаметр | 356 мм |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Мін. товщина | 31.5 мм |
| Сторона монтажу | Перед |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 34 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 309,69 ₴

