
Амортизатор кабіни задній правий пневматичний Man TGX I, TGS, TGA 99-25р Febi 38689
5 938,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 38689
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Діаметр точок кріплення [мм]: 12 Розмір зовнішньої нарізі: M8 x 1 Діаметр штока поршня [мм]: 12.5 мін. довжина [мм]: 242 макс. довжина [мм]: 339 Режим роботи: Пневматичні Сторона монтажу: ззаду праворуч Спосіб кріплення амортизатора: вушко зверху Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Діаметр труби [мм]: 44.5 Вага [кг]: 2.7
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 38689 |
| Виробник | febi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.7 кг |
| Діаметр точок кріплення | 12 мм |
| Діаметр труби | 44.5 мм |
| Діаметр штока поршня | 12.5 мм |
| Режим роботи | Пневматичні |
| Розмір зовнішньої нарізі | M8 x 1 |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зверху, вушко зназу |
| Сторона монтажу | ззаду праворуч |
| макс. довжина | 339 мм |
| мін. довжина | 242 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 938,50 ₴
