
Колодки гальмівні дискові стоянкового гальма комплект Tesla Model S, Model X 98-25р Brembo P02 001
2 370 ₴
- Готово до відправки
- Код: P 02 001
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P 02 001 |
| Виробник | BREMBO |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 54 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Тип | Дискові |
| Сумісність з маркою | Aston Martin, Audi, Honda, TESLA, Jaguar, Maserati |
| Сумісність з моделлю | S-Type, R8, Rapide, Virage, Zagato, Vantage, DB9, XJ, XK, Vanquish, DBS, NSX, Quattroporte |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гальмівна система | Brembo |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без приладдя |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Контакт попередження про знос | без контакту попередження про знос |
| Номер WVA | 20610 |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Сторона монтажу | Зад |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 370 ₴

