Зовнішній діаметр [мм]: 256 Тип гальмівного диска: з вентиляцією Діаметр центрування [мм]: 60 Покриття: змащен. оливою Діаметра отвору до [мм]: 13.25 Товщина гальмівного диска [мм]: 23.8 Ø окружності центрів отворів [мм]: 100 Кількість отворів: 4 Висота [мм]: 47 Мін. товщина [мм]: 22.4 Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з гвинтами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 286 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 47 мм |
| Зовнішній діаметр | 256 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з моделлю | Nubira |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 100 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування | 60 мм |
| Діаметра отвору до | 13.25 мм |
| Кількість отворів | 4 |
| Мін. товщина | 22.4 мм |
| Покриття | змащен. оливою |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 23.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 005,50 ₴

