Зовнішній діаметр [мм]: 255 Товщина гальмівного диска [мм]: 12.7 Тип гальмівного диска: Повн. Діаметр центрування [мм]: 63 Покриття: змащен. оливою відповідає вимогам стандарту ЕКЄ: ECE-R90 Діаметра отвору до [мм]: 15 Ø окружності центрів отворів [мм]: 100 Кількість отворів: 4 Висота [мм]: 75.1 Мін. товщина [мм]: 11.1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 032 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 75.1 мм |
| Зовнішній діаметр | 255 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 100 мм |
| Діаметр центрування | 63 мм |
| Діаметра отвору до | 15 мм |
| Кількість отворів | 4 |
| Мін. товщина | 11.1 мм |
| Покриття | змащен. оливою |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 12.7 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 306,50 ₴

