Зовнішній діаметр [мм]: 284 Тип гальмівного диска: з вентиляцією Діаметр центрування [мм]: 79 Покриття: змащен. оливою Діаметра отвору до [мм]: 15 Товщина гальмівного диска [мм]: 22 Ø окружності центрів отворів [мм]: 120 Кількість отворів: 5 Висота [мм]: 76.3 Мін. товщина [мм]: 20.4 відповідає вимогам стандарту ЕКЄ: ECE-R90
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 043 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 76.3 мм |
| Зовнішній діаметр | 284 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 120 мм |
| Діаметр центрування | 79 мм |
| Діаметра отвору до | 15 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 20.4 мм |
| Покриття | змащен. оливою |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 22 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 145 ₴

