- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 690 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 52.3 мм |
| Зовнішній діаметр | 321 мм |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 30 мм |
| Кількість отворів | 10 шт. |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 112 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Діаметра отвору до | 15.3 мм |
| Мін. товщина | 27 мм |
| Покриття | змащен. оливою |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 30 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 562,82 ₴

