
Диск гальмівний задній невентильований Nissan Skyline, 350z 93-09р Brembo 09.7356.21
6 219 ₴
- Немає в наявності
- Код: 09.7356.21
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 09.7356.21 |
| Виробник | BREMBO |
| Висота | 61 мм |
| Зовнішній діаметр | 322 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 22 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | 350Z, Skyline |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Момент затягування | 108 Нм |
| Мін. товщина | 20.2 мм |
| Обработка | з високим вмістом вуглецю |
| Покриття | з лакованим покриттям |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Сторона монтажу | Зад |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 219 ₴

