
Колодки гальмівні дискові передні комплект Lexus IS II-III, IS II C 05-25р Nipparts N3602128
1 090,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: N3602128
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | N3602128 |
| Виробник | Nipparts |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Товщина | 16.9 мм |
| Ширина | 59.7 мм |
| Тип | Дискові |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Сумісність з моделлю | IS |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 154.5 см |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Сторона монтажу | Перед |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 090,50 ₴
