
Диск гальмівний передній невентильований Honda Stream I-II, CR-V II 00-25р Brembo 09.6752.20
2 194,37 ₴
- Немає в наявності
- Код: 09.6752.20
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 09.6752.20 |
| Виробник | BREMBO |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 47 мм |
| Зовнішній діаметр | 282 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | BYD, Honda |
| Сумісність з моделлю | Stream, CR-V, Civic, G6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр центрування | 64 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Момент затягування | 108 Нм |
| Мін. товщина | 21 мм |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 194,37 ₴

