
Диск гальмівний вентильований Renault 19 II, Clio I-II 88-25р Bosch 0 986 478 124
1 393,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0 986 478 124
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 259 Товщина гальмівного диска [мм]: 20.6 Тип гальмівного диска: з вентиляцією Діаметр центрування [мм]: 61 Покриття: змащен. оливою Діаметра отвору до [мм]: 13.5 Ø окружності центрів отворів [мм]: 100 Кількість отворів: 4 Висота [мм]: 41 Мін. товщина [мм]: 17.7 Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з гвинтами відповідає вимогам стандарту ЕКЄ: ECE-R90
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 124 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 41 мм |
| Зовнішній діаметр | 259 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Dacia, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | 19, Sandero, Largus, Kangoo, Clio, Logan, Megane, Kubistar |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 100 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування | 61 мм |
| Діаметра отвору до | 13.5 мм |
| Кількість отворів | 4 |
| Мін. товщина | 17.7 мм |
| Покриття | змащен. оливою |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 20.6 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 393,50 ₴




