
Диск гальмівний вентильований Seat Alhambra I, VW Sharan 90-10р Bosch 0 986 478 296
3 234 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0 986 478 296
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 313 Товщина гальмівного диска [мм]: 26 Висота [мм]: 56.4 Тип гальмівного диска: з вентиляцією Діаметр центрування [мм]: 68.15 Покриття: з лакованим покриттям Обробка: з високим вмістом вуглецю Діаметра отвору до [мм]: 17 Ø окружності центрів отворів [мм]: 112 Кількість отворів: 5 Мін. товщина [мм]: 22 відповідає вимогам стандарту ЕКЄ: ECE-R90
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 296 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 56.4 мм |
| Зовнішній діаметр | 313 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | California, Transporter, Alhambra |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 112 мм |
| Діаметр центрування | 68.15 мм |
| Діаметра отвору до | 17 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 22 мм |
| Обработка | з високим вмістом вуглецю |
| Покриття | з лакованим покриттям |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 26 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 234 ₴




