Зовнішній діаметр [мм]: 284 Ø окружності центрів отворів [мм]: 112 Тип гальмівного диска: Повн. Діаметр центрування [мм]: 67 Покриття: з лакованим покриттям Діаметра отвору до [мм]: 13.3 Товщина гальмівного диска [мм]: 12 Кількість отворів: 5 Висота [мм]: 43.5 Мін. товщина [мм]: 10 Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з гвинтами відповідає вимогам стандарту ЕКЄ: ECE-R90
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 262 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 43.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 284 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 112 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування | 67 мм |
| Діаметра отвору до | 13.3 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 10 мм |
| Покриття | з лакованим покриттям |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 12 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 224 ₴





