Зовнішній діаметр [мм]: 234.7 Товщина гальмівного диска [мм]: 12 Тип гальмівного диска: Повн. Діаметр центрування [мм]: 55 Покриття: змащен. оливою Діаметра отвору до [мм]: 13 Ø окружності центрів отворів [мм]: 100 Кількість отворів: 4 Висота [мм]: 45 Мін. товщина [мм]: 10 відповідає вимогам стандарту ЕКЄ: ECE-R90
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 252 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 234.7 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 100 мм |
| Діаметр центрування | 55 мм |
| Діаметра отвору до | 13 мм |
| Кількість отворів | 4 |
| Мін. товщина | 10 мм |
| Покриття | змащен. оливою |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 12 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 425 ₴

