
Диск гальмівний невентильований Mercedes T1, T1 Tn, T2 Ln1 77-11р Bosch 0 986 478 201
1 746 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0 986 478 201
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 280 Товщина гальмівного диска [мм]: 16 Мін. товщина [мм]: 13 Тип гальмівного диска: Повн. Діаметр центрування [мм]: 88 Покриття: змащен. оливою відповідає вимогам стандарту ЕКЄ: ECE-R90 Діаметра отвору до [мм]: 12.5 Ø окружності центрів отворів [мм]: 112 Кількість отворів: 5 Висота [мм]: 78.6
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 201 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 78.6 мм |
| Зовнішній діаметр | 280 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | T1, T1/TN |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 112 мм |
| Діаметр центрування | 88 мм |
| Діаметра отвору до | 12.5 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 13 мм |
| Покриття | змащен. оливою |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 16 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 746 ₴




