Зовнішній діаметр [мм]: 324 Товщина гальмівного диска [мм]: 12 Тип гальмівного диска: Повн. Діаметр центрування [мм]: 75 Покриття: змащен. оливою Обробка: з високим вмістом вуглецю відповідає вимогам стандарту ЕКЄ: ECE-R90 Діаметра отвору до [мм]: 14.7 Ø окружності центрів отворів [мм]: 120 Кількість отворів: 5 Висота [мм]: 61.1 Мін. товщина [мм]: 10.4 Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з гвинтами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 095 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 61.1 мм |
| Зовнішній діаметр | 324 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 7-Series |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 120 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування | 75 мм |
| Діаметра отвору до | 14.7 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 10.4 мм |
| Обработка | з високим вмістом вуглецю |
| Покриття | змащен. оливою |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 12 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 827 ₴





