Зовнішній діаметр [мм]: 260 Товщина гальмівного диска [мм]: 24.4 Мін. товщина [мм]: 22.2 Висота [мм]: 53 Тип гальмівного диска: з вентиляцією Діаметр центрування [мм]: 63.55 Покриття: змащен. оливою Діаметра отвору до [мм]: 13.6 Ø окружності центрів отворів [мм]: 112 Кількість отворів: 5 відповідає вимогам стандарту ЕКЄ: ECE-R90
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 195 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 53 мм |
| Зовнішній діаметр | 260 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Scorpio |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 112 мм |
| Діаметр центрування | 63.55 мм |
| Діаметра отвору до | 13.6 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 22.2 мм |
| Покриття | змащен. оливою |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 24.4 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 507 ₴

