
Диск гальмівний невентильований Audi 100 C4, A6 C4, A6 C5 90-08р Bosch 0 986 478 132
1 143 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0 986 478 132
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 244.9 Тип гальмівного диска: Повн. Діаметр центрування [мм]: 68.1 Покриття: змащен. оливою Діаметра отвору до [мм]: 15.4 Товщина гальмівного диска [мм]: 10 Ø окружності центрів отворів [мм]: 112 Кількість отворів: 5 Висота [мм]: 63.9 Мін. товщина [мм]: 8 відповідає вимогам стандарту ЕКЄ: ECE-R90
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 132 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 63.9 мм |
| Зовнішній діаметр | 244.9 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | A6, 100, Passat, Superb |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 112 мм |
| Діаметр центрування | 68.1 мм |
| Діаметра отвору до | 15.4 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 8 мм |
| Покриття | змащен. оливою |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 10 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 143 ₴




