
Амортизатор кабіни передній Daf 95 XF, 45 LF, 85 CF, 105, 75 CF 87-25р Diesel Technic 5.65004
4 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5.65004
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Гарантія: Гарантія 6 місяців Діаметр [мм]: 41.3 Діаметр отвору [мм]: 25 мін. довжина [мм]: 280 макс. довжина [мм]: 340 Розмір нарізі: M14 x 1,5 Вага нетто [г]: 4505 для номера OE: 1623464
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5.65004 |
| Виробник | Diesel Technic |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4505 кг |
| Вага нетто | 4505 |
| Гарантія | Гарантія 6 місяців |
| Діаметр | 41.3 мм |
| Діаметр отвору | 25 мм |
| Розмір нарізі | M14 x 1,5 |
| для номера OE | 1623464 |
| макс. довжина | 340 мм |
| мін. довжина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 500 ₴




