- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 61075 |
| Виробник | Roadhouse |
| Зовнішній діаметр | 291 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Сумісність з моделлю | IS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.8 кг |
| Висота | 61.2 см |
| Діаметр | 291 мм |
| Діаметр центрування | 62 мм |
| Мін. товщина | 8.5 мм |
| Сторона монтажу | Зад |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 10 мм |
| Кількість отворів | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 276,23 ₴

