
Диск гальмівний передній невентильований Volvo V70 II, S60 I, Xc70 I, S80 I 97-10р Brembo 09.A757.11
4 632,30 ₴
- Немає в наявності
- Код: 09.A757.11
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 09.A757.11 |
| Виробник | BREMBO |
| Висота | 50 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Зовнішній діаметр | 320 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 28 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S60, V70, S80, XC70 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 108 мм |
| Внутрішній діаметр. | 151 мм |
| Діаметр отвору | 16.5 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0118/1021 |
| Момент затягування | 140 Нм |
| Обработка | з високим вмістом вуглецю |
| Покриття | з лакованим покриттям |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 632,30 ₴

