
Колодки гальмівні дискові задні комплект Mini (R52, R50, R53) 01-14р Brembo P06 032
1 450,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: P 06 032
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P 06 032 |
| Виробник | BREMBO |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 44 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 123 мм |
| Тип | Дискові |
| Сумісність з маркою | Mini |
| Сумісність з моделлю | Cooper |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гальмівна система | Teves |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без приладдя |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Контакт попередження про знос | підготовлено для індикації попередження про зношення |
| Номер WVA | 23716, 24043 |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип паковання | Коробка |
| Це відповідає | 2404301 - (24043 16.3 05-T4047) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450,50 ₴

