- Официальный импортер
- 38 точек выдачи с имеющимся товаром и самовывозом
- Бесплатная доставка Новой Почтой при заказе от 2500 грн
- Экспресс-доставка курьером
- Начисление баллов Fishka за каждую покупку: Fishback 4%
- Обмен баллов на скидку: 1 грн. баллами Fishka = скидка 1 грн.
- Требуется помощь в выборе запчасти? Наш специалист быстро поможет подобрать нужную запчасть – обращайтесь!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30 91 9406 |
| Виробник | Swag |
| Країна виробник | Німеччина |
| Розмір конуса | 15 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Fox, Cordoba, Polo, Fabia, Roomster, Ibiza |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.331 кг |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з самостопорною гайкою |
| Діаметр точок кріплення | 8.5 мм |
| Розмір зовнішньої нарізі | M12 x 1,5 |
| Тип керма | для поперечного важеля підвіски |
| парні номери артикулів | 30 91 9408 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 705 ₴



