- Официальный импортер
- 38 точек выдачи с имеющимся товаром и самовывозом
- Бесплатная доставка Новой Почтой при заказе от 2500 грн
- Экспресс-доставка курьером
- Начисление баллов Fishka за каждую покупку: Fishback 4%
- Обмен баллов на скидку: 1 грн. баллами Fishka = скидка 1 грн.
- Требуется помощь в выборе запчасти? Наш специалист быстро поможет подобрать нужную запчасть – обращайтесь!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20 92 3229 |
| Виробник | Swag |
| Країна виробник | Німеччина |
| Розмір конуса | 17.8 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.380 кг |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з монтажними/кріпильними матеріалами |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з кріпильними матеріалами |
| Діаметр точок кріплення | 11 мм |
| Розмір зовнішньої нарізі | M14 x 1,5 |
| Сторона монтажу | Передня вісь зверху |
| Тип керма | для поперечного важеля підвіски |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 248 ₴



