
Диск гальмівний вентильований Volvo V50, C30, V40, C70 II, S40 II 03-25р Starline PB 4101C
2 997 ₴
- Готово до відправки
- Код: PB 4101C
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 320 Товщина гальмівного диска [мм]: 25 Висота [мм]: 48.5 Висота [мм]: 49 Кількість отворів: 5 Діаметр центрування [мм]: 64 Покриття: з лакованим покриттям Тип гальмівного диска: з вентиляцією Мін. товщина [мм]: 23 Це відповідає: 09.A728.11
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PB 4101C |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Зовнішній діаметр | 320 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | V40, S40, V50, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, Transit Connect, C30, C70, Kuga, Focus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр центрування | 64 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 23 мм |
| Покриття | з лакованим покриттям |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 25 мм |
| Це відповідає | 09.A728.11 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 997 ₴





