Зовнішній діаметр [мм]: 430 Товщина гальмівного диска [мм]: 45 Висота [мм]: 160 Кількість отворів: 10 Діаметр центрування [мм]: 201 Тип гальмівного диска: з вентиляцією Гальмівна система: BPW TSB4309/TSB4312 Довжина паковання [см]: 44 Ширина паковання [см]: 44 Висота паковання [см]: 16.5 Додатковий виріб/додаткова інформація 2: без гвинтів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PB T-BP12 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 160 мм |
| Зовнішній діаметр | 430 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 16.5 см |
| Гальмівна система | BPW TSB4309/TSB4312 |
| Довжина паковання | 44 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без гвинтів |
| Діаметр центрування | 201 мм |
| Кількість отворів | 10 |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 45 мм |
| Ширина паковання | 44 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 561 ₴






